Rankingi 2022 | FinAi

Rankingi produktów bankowych w Polsce
ratado

Na rynku w Polsce działa aż 30 banków komercyjnych i setki banków spółdzielczych. Jak zdecydować, który z nich jest najlepszy? Bardzo często przywiązujemy się do swojego rodzinnego banku, w którym nasi bliscy od lat mają konta i kredyty lub większość znajomych korzysta z jego usług lub jest nam po prostu wygodnie. Sprawdź jaki bank wybrać: czy warto przenosić konto ze swojego aktualnego banku, kto zaproponuje najlepsze warunki i jak znaleźć najlepszą ofertę!

Jak wybrać produkt z rankingiem FinAi?

Wybór jest olbrzymi nawet wśród podstawowych usług oraz produktów bankowych. Konta osobiste i konta firmowe, konta oszczędnościowe, kredyty gotówkowe oraz kredyty hipoteczne – każda oferta jest dostępna na nieco innych warunkach. Warto poświęcić chwilę i zapoznać się z ofertą poszczególnych banków. Dzięki temu można świadomie i co ważne z zaplanowanymi korzyściami wybrać swój nowy bank. 

Czym sugerować się wybierając bank?

  • Pierwszym krokiem jest sprawdzenie rankingów w różnych serwisach internetowych i oceń, który bank utrzymuje wysokie pozycje. Zacznij od naszych rankingów – są całkowicie niezależne!
  • Sprawdź oferty najpopularniejszych banków – popularność i liczba klientów może być sygnałem, że oferta jest warta uwagi.
  • Zapoznaj się z kosztami wybranego produktu – sprawdź ranking produktu i porównaj ofertę poszczególnych banków.
  • Dostęp do promocji – nowi klienci mogą liczyć na atrakcyjne warunki, które mają zachęcić do skorzystania z oferty. Dokładnie sprawdź na czym polegają zasady promocji. Oferta może okazać się nieopłacalna: dużo wymagań, mała nagroda.
  • Opinie znajomych – podejmując decyzję zawsze dobrze jest sprawdzić opinie innych użytkowników. Zapytaj bliskich co polecają, poczytaj opinie i komentarze w internecie.
  • Skorzystaj z pomocy doradcy finansowego – nikt tak nie wytłumaczy i porówna ofert różnych banków jak doradca zajmujący się klientami indywidualnymi. Ekspert z pewnością pomoże Ci podjąć decyzję.

Sprawdź rankingi poszczególnych produktów!

Nie sposób jest przedstawić całej oferty banku w jednym rankingu. Jeśli chcesz poznać najlepsze produkty sprawdź nasze niezależne rankingi bankowe. W naszym serwisie znajdziesz rankingi różnych produktów, które pozwolą Ci podjąć przemyślaną decyzję.

Sprawdzając rankingi sugeruj się pozycjami w zestawieniu, ale przede wszystkim porównuj koszty i zakres usług! Aby podjąć dobrą decyzję musisz poświęcić trochę czasu na zapoznanie się choćby z zaletami i wadami!